• ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - Kontakt: telefonicky (Po-Pá 08:00-15:00),

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - Kontakt: telefonicky (Po-Pá 08:00-15:00),

Zaměstnavatel: In-Styl Hořovice s.r.o.
Zaječov 4

Náplň práce: prezentace firmy na sociálních sítích a webových stránkách (jednoduché zadávání), focení nábytku, prodej nábytku (prodejní portály), zastupování majitele firmy, komunikace se zákazníky, obchodními zástupci či architekty, administrativní činnosti - korespondence, nabídky, objednávky zboží, evidence nábytku a zakázek, asistentská činnost, obecný přehled o chodu firmy. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, loajálnost, samostatnost, komunikativnost, samostatné rozhodování, německý jazyk podmínkou. Nabízíme: osobní počítač, možnost kariérního růstu. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 08:00-15:00), e-mailem, osobně (Kozojedy, Zaječov)

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Kontaktní osoba: Markéta Nešporová
Telefon: 608 974 598
Pozice určená pro region: Středočeský kraj