• P
  • dělník/administrativní pracovník

dělník/administrativní pracovník

Zaměstnavatel: Housing Invest s.r.o.
Osvoboditelů 1068

Volné pozice: 14x dělník, náplň práce:
-Plnění kalíšků akrylovou barvou - požadujeme manuální zručn
-Napínání plátna na blind rám - požadujeme manuální zručnost
-Balení obrazů - kompletace objednávky a příprava pro přepravce

6x administrativní pracovník, náplň práce:
- Kontrola - finální kontrola objednávky - zde požadujeme znalost práce na PC
-Tisk - tisk a příprava objednávky do výroby - zde požadujeme znalost práce na PC

Požadujeme, pracovitost, zodpovědnost.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, finanční benefity při plnění plánu, dlouhodobé stabilní zaměstnání, možný karierní postup.

V době Covidu máme nastavené směny ranní: 5.00 - 13.00 hod, odpolední 14. 00 -22. 00 hod. Směny se vzájemně nevídají. Až tato doba pomine, tak opět nastavíme ranní směnu od 6 -14 hod. , 14.00 - 22.00 hod.

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky od 9.00-16.00 hod.

Kontaktní osoba: Lenka Kofroňová
Telefon: 731 419 508
Pozice určená pro region: Ústecký kraj