• P
  • Provozní zámečník

Provozní zámečník

Zaměstnavatel: Dormer Pramet s.r.o.
Uničovská 905

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
- servis, opravy a preventivní prohlídky obráběcích strojů a jiných zařízení na pracovišti RECON
a Nástrojárna

POŽADAVKY NA VÁS
- vzdělání střední odborné (vyučen) v oboru Mechanik, opravář strojů a zařízení
- svářečský průkaz a osvědčení odborné způsobilosti podle vyhl. 50/1978 Sb.výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- znalost AJ je pro Vás také výhodou

NABÍZÍME VÁM
- možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
- technické vybavení a zaškolení
- vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
- mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly

Nástup možný ihned, případně dle vzájemné domluvy. Jednosměnný provoz, prac.doba 6 - 14.00 hod. Kontakt: e-mailem.

Kontaktní osoba: Silvie Prachařová
Telefon: 583381261
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj