• P
  • PRACOVNÍK/-CE DOHLEDU DATOVÉHO CENTRA

PRACOVNÍK/-CE DOHLEDU DATOVÉHO CENTRA

Zaměstnavatel: Technologické centrum Písek s.r.o.
Vladislavova 250

Požadavky:
- Znalost operačních systémů
- Ochota a schopnost učit se novým věcem
- Samostatnost a aktivní přístup při řešení neočekávatelných situací
- Spolehlivost a pečlivost
- Nadšení pro IT technologie
- Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- 1. Level support
- Komunikace se zákazníkem
- Operativní řešení servisních činností
- Dohled nad monitorovacími systémy
- Servisní zásahy na úrovni 1 level support
- Provozní testy a údržba
Pracovní doba: 6.00 - 18.00 hod. a 18.00 - 6.00 hod., krátký - dlouhý týden.
Nabízíme: stravenky, školení, osobní růst.
První kontakt pouze e-mail: Ing. Lukáš Kučera , e-mail: l.kucera@tcpisek.cz.

Kontaktní osoba: Kateřina Parkánová
Telefon: 725 734 743, 380 424 443
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj