• P
  • pracovník/pracovnice v sociálních službách

pracovník/pracovnice v sociálních službách

Zaměstnavatel: SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Kréta 301

Vaším úkolem bude:
* Přímá obslužná péče,
* podpora soběstačnosti klientů a nácvik jednoduchých denních činností,
* poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání,
* manipulace s pomůckami klientů,
* práce s dokumentací klienta v Cygnus 2,
* rozdělování a podávání stravy; pozice klíčového pracovníka pro určené klienty.

K výkonu práce potřebujete:
* Základní nebo střední vzdělání,
* věk nad 18 let,
* způsobilost k právním úkonům,
* zodpovědnost a dobré komunikační schopnosti,
* vlídné jednání,
* samostatnost v rozhodování a znalost práce na PC,
* absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách je výhodou nikoliv
podmínkou.

Co nabízíme:
* Mzdu odpovídající vašim zkušenostem,
* příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %,
* poukázky na volný čas, kulturu a zdraví,
* bonusy za věrnost,
* dotované stravování,
* možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje,
* trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě,
* firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek,
* práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie,
* možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny.

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, předškolní zařízení, dovolená navíc.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570.

Kontaktní osoba: Martina Marešová
Telefon: 601 360 570
Pozice určená pro region: Ústecký kraj