• P 
  • P 
  • odborný administrativní pracovník/pracovnice v oblasti zdravotnictví na úseku se 

odborný administrativní pracovník/pracovnice v oblasti zdravotnictví na úseku se

Zaměstnavatel: Nemocnice Litoměřice, a.s.
Žitenická 2084

Představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru uchazeče na pozici: odborný administrativní pracovník/pracovnice v oblasti zdravotnictví na úseku sekretariátu představenstva Nemocnice Litoměřice, a.s..
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, výborná znalost s PC - práce s textovým editorem, tabulkovým procesorem i databázovým systémem včetně vytváření a doplňování datových a textových databank řízených uživatelským programem nebo systémem a vytváření předprogramových tabulek, grafů apod.. Znalost spisové služby a předarchivní péče o dokumenty zahrnující informace a údaje chráněné podle příslušných právních předpisů včetně koordinace činností více spisoven. Zkušenost s komplexním zajišťováním spisové služby elektronicky a zajišťování doručování a provádění úkolů prostřednictvím datových schránek. Znalost zajišťování chodu elektronické podatelny.Výborné komunikační schopnosti a odpovědnost.
Nabízíme: 8. mzdovou třídu dle platných Nařízení vlády dle 262/2006 Sb. zákonů a osobní příplatek. Termín nástupu dle dohody. Zaměstnanecké výhody : ubytovna, závodní stravování. Písemné přihlášky zasílejte nejpozději do 2. 12. 2020 na adresu: Nemocnice Litoměřice, a.s., sekretariát představenstva, paní Věra Šálková, Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. K přihlášce připojte ověřené kopie dokladu o vzdělání, aktuální výpis z rejstříku trestů, strukturovaný životopis s uvedením dosavadní praxe a souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/200 Sb. Uchazeči sami nesou náklady, které jim vzniknou. Přihláška nebude vrácena.

odpovědět
odborný administrativní pracovník/pracovnice v oblasti zdravotnictví na úseku se
Kontaktní osoba: Dagmar Malejovská
Telefon: 416 723 383
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj