• P
  • Administrativní pracovník/ce v kanceláři s NJ

Administrativní pracovník/ce v kanceláři s NJ

Zaměstnavatel: TIMBEPLY s.r.o.
1. máje 464

Pozice: administrativní pracovník/ce v kanceláři s NJ
Požadujeme:
- DŮLEŽITÉ! - nutná znalost NJ na komunikativní úrovni - úroveň minimálně B2 (každodenní komunikace v NJ s německým obchodním partnerem)
- příjemné a milé vystupování
- snahu, píli, svědomitost a odpovědnost
- samostatnost a ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- příjemné prostředí rodinné firmy
- moderní kancelář a přátelské vztahy na pracovišti - budeš pracovat v kolektivu mladých lidí, kteří si vzájemně vyjdou vstříc a pomáhají si - věříme, že se do práce budeš spolu s námi těšit :-)
- stravenky v hodnotě 100 Kč /den s tím, že 99% z hodnoty stravenky přispívá zaměstnavatel, zaměstnanec platí 1 Kč za vydanou stravenku (tzn. dalších cca 2.000 Kč čistého ke mzdě)
Náplň práce:
- komunikace s obchodními partnery (s českými firmami, ale hlavně s německým obchodním partnerem) - vše zaučíme
- veškeré fakturační úkony
- e-maily, internet
Pracovní doba: 7.00 - 15.30 hod.
Nástup polovina ledna 2021, dle domluvy
Mzda: 23 000,- Kč (po skončení zkušební doby a zaučení zvýšení mzdy)
Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!
Kontakt: Trčková Iva Mgr., tel.: 608 273 232, e-mail: trckova@timbeply.cz
Místo výkonu práce: TIMBEPLY s.r.o., 1. máje č.p. 464, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Kontaktní osoba: Iva Trčková
Telefon: 608 273 232
Pozice určená pro region: Středočeský kraj