• P
  • PRACOVNÍCI LAKOVNY

PRACOVNÍCI LAKOVNY

Zaměstnavatel: BORCAD cz s.r.o.
Fryčovice 673

A11 z:9/12/2020
Náplň práce:
- převážení výrobků a materiálu manipulačním vozíkem
- manipulace s produkty na lakovací lince - svěšování a navěšování
- provádění kontroly všech výrobků dle výrobní dokumentace
- činnosti spojené s preventivní údržbou daných nářadí
- provádění základních zámečnických činností (vystruhování, čištění závitů).
Požadujeme:
- praxe v oboru výhodou
- schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, vysoká spolehlivost
- týmovou práci
- znalost čtení výkresové dokumentace nutná.
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
- práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu a pracovním prostředí
- dobré mzdové podmínky a odměňovací systém
- dovolená navíc
- zdravotní volno (sick days)
- dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- sportovní akce
- zvýhodněný mobilní tarif
- finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- odměnu za dárcovství krve
- zákonné, odborné a jazykové vzdělání.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Lenka Navrátilová
Telefon: 734 584 214
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj