• P
  • Administrativní pracovník/ice, skladová evidence

Administrativní pracovník/ice, skladová evidence

Zaměstnavatel: Melon s.r.o.
Nad Porubkou 2223

Místo výkonu práce: Nad Porubkou 2223/29, Ostrava-Poruba
1. kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- uživatelskou znalost práce na PC
- znalost ekonomického a účetního programu výhodou
- praxe v oboru vítána
- AJ/NJ výhodou (není podmínkou)
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- předpoklady pro týmovou spolupráci
- komunikativnost a aktivitu
- flexibilitu, bezúhonnost, samostatnost
- výhodou je změněná pracovní schopnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- mzda (16 280 – 20 000 Kč)
- jednosměnný provoz
- práce na HPP
- nástup možný od 01.01.2021

Pracovní náplň:
- korespondence, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
- skladová evidence, příprava zakázek a materiálů
- zařizování dopravy, vystavování dodacích listů
- ostatní administrativní práce dle požadavků

Máte-li chuť pracovat v našem týmu, zašlete nám profesní životopis na e-mail: machna.andrea@melon.cz vybrané uchazeče budeme zvát k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Kontaktní osoba: Andrea Machná
Telefon: 733 745 009
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj