• P
  • Pracovník/Pracovnice v sociálních službách

Pracovník/Pracovnice v sociálních službách

Zaměstnavatel: Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem
Roháčova 2968

PRACOVNÍK-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
(pracovník zajišťující aktivizaci uživatelů v Domově)
Požadujeme:
- základní vzdělání nebo střední vzdělání
- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu výhodou
- záliba ve výtvarných či rukodělných činnostech výhodou
- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
- trestní bezúhonnost
- schopnost týmové práce a spolupráce
- řidičský průkaz skupiny B
Pracovní náplň:
- zajištění aktivizačních programů pro uživatele v Domově
- plánování kulturních a společenských aktivit pro uživatele
- asistence uživatele při návštěvě kulturních a společenských aktivit
- zajištění nákupů nebo poskytnutí asistence při nakupování s uživateli
- podávání stravy uživatelům
- plánování a hodnocení průběhu poskytování sociální služby
- vedení dokumentace o volnočasových aktivitách jednotlivých uživatelů
Velikost pracovního úvazku: 100%
Plat: 7. platova třida . 19 360 - 28 360 K. (dle praxe), po zkušebni době osobni ohodnoceni, mimořadne odměny, připlatky dle ZP
Nastup: od 1. 2. 2021 nebo dle dohody
Nabizime:
. zazemi stabilni a profesionalni organizace
. zajimava smysluplna a kreativni prace
. možnost seberealizace a dalšiho vzdělavani
. kolektiv, ktery Vas rad přijme mezi sebe a bude Vam oporou
Dalši benefity:
. přispěvek na zavodni stravovani
. přispěvek na vzdělavani, kulturni a sportovni využiti formou poukazek
. přispěvek na dětskou rekreaci a tabor
. možnost bezuročne zapujčky
. vzdělavani zaměstnanců spojene s aktivnim odpočinkem v podobě masaži, wellness a podobně.
Přihlašky se svym životopisem a motivačnim dopisem zasilejte elektronicky na adresu

Kontaktní osoba: Lucie Karlová
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj