• P
  • Administrativní pracovník do výroby

Administrativní pracovník do výroby

Zaměstnavatel: Styroprofile, a.s.
Zahradní 1946

místo výkonu práce : Zahradní 1946/42b, Bruntál

náplň práce:
- zakládání podkladů z výroby do PC (Excel, SAP),
- kontrola materiálu při vykládce a nakládce, značení materiálů, komunikace s výrobou
- naskladnění materiálů do tabulek, evidence odpadů, fasování materiálu pro výrobu
- měsíční spotřeby materiálů, inventury, evidence docházek zaměstnanců

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned
- jednosměnný provoz
- pracovní poměr na dobu neurčitou, první smlouva na dobu určitou
- odpovídající mzda + stravenky a odměny

požadujeme:
- minimálně SŠ s maturitou,
- uživatelská znalost balíčku MS Office (zkušenost práce v Excelu a SAPu),
- zodpovědnost a pečlivost při zakládání dat a podkladů z výroby
- komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, sklady

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 18.12.2020

Kontaktní osoba: Radek Krvač
Telefon: 725220004
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj