• P
  • Zámečník

Zámečník

Zaměstnavatel: Molins, s.r.o.
Korandova 2883

Molins s.r.o., dceřiná společnost společnosti Coesia, která je nadnárodní společností s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenského průmyslu zabývající se především vývojem a výrobou speciálních strojů hlavně pro potravinářský a tabákový průmysl, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici: Zámečník

Popis pozice:
- dokončování drobných dílů po obrábění, pilování, leštění, řezání závitů
- provádění drobných montáží
- lepení dílů
- příprava dílů pro elox, nitridaci, vč. ochranných nátěrů
- práce s laserovým značením - nutná základní znalost obsluhy PC
- jedná se o kusovou a malosériovou výrobu s nízkým stupněm opakovatelnosti. Práce se širokou škálou materiálů vč. odlitků (výpalky, litina, nerezy, plasty, barevné kovy). Předpokladem je pečlivost, jedná se o drobné díly ve velmi přesných tolerancích.

Požadujeme:
- čtení výkresové dokumentace
- znalost měření
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- znalost využití nástrojů
- základní znalost obsluhy PC

Nabízíme:
- Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
- 7,5 hodinová pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dovolenou a vánoce
- Příspěvek na penzijní fond a stravování

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Zámečník
Kontaktní osoba: Radka Lišková
Telefon: 378 080 313
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj