• P
  • Samostatný pracovník- pracovnice technické kontroly

Samostatný pracovník- pracovnice technické kontroly

Zaměstnavatel: KASPER KOVO s.r.o.
Žitná 476

SAMOSTANÝ PRACOVNÍK - PRACOVNICE TECHNICKĚ KONTROLY
Popis pracovní pozice
•vstupní kontrola materiálů a pomocných látek pro výrobu a montáž
•vstupní kontroly polotovarů po kooperacích
•mezioperační kontroly při výrobě/montáži
•výstupní, mezioperační kontroly polotovarů a výrobků
•řízení a označování neshodných materiálů/výrobků
•schvalování oprav neshodných výrobků
•vystavování zmetkových hlášení, spravování agendy
neshodných výrobků
•vystavování dodavatelských reklamaci (POV)
•vystavování 3D a 8D protokolů, spravování agendy reklamací
•komunikace se zákazníky a dodavateli
•přítomnost na zákaznických auditech
Požadujeme
•SŠ vzdělání – obor strojírenství
•praxe na této nebo obdobné pracovní pozici výhodou
•řidičské oprávnění skupiny B
•znalost AJ nebo NJ podmínkou
Nabízíme:
•dlouhodobou perspektivu uplatnění
•odborný růst
•příjemné pracovní prostředí
•motivující ohodnocení
•zaměstnanecké benefity
•nástup možný dle dohody
Benefity
•příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
•příspěvek na penzijní připojištění
•příspěvek na letní dětské tábory
•ptravenky a cestovné na mimořádné směny
•pěsíčně – stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace
a aktivně používaný cizí jazyk
•plexipasy na kulturu a volný čas
•potované občerstvení z výdejních automatů
•povolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
•pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při
mimořádných životních událostech
•a další benefity dle aktuální nabídky
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou kontaktní adresu.
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer | KASPER KOVO s.

Kontaktní osoba: Dagmar Papíková
Telefon: 499827163, 731192923
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj