• P
  • POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE NA ŠICÍ DÍLNĚ

POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE NA ŠICÍ DÍLNĚ

Zaměstnavatel: GALA a.s.
Západní 1

Osobní kontakt možný po telefonické domluvě, tel.: 736 510 793 (volat Po-Pá 7:00-13:00 hod.), email: h.wiesinger@gala.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Západní 1/75, Prostějov-Krasice.
Požadujeme: znalost a dovednost šití na průmyslovém šicím stroji, praxe šití na šicí dílně.
Náplň práce: přidělování prací jednotlivým pracovníkům dle stanoveného plánu výroby, přinášení a odnášení materiálů a mezivýrobků mezi jednotlivými pracovníky šicí dílny, provádění dílenské kontroly kvality, nošení břemen až 10 kg.
Nabízíme: měsíční prémie za splnění úkolových norem, podíl na hospodářském výsledku společnosti, příspěvky na stravování, stabilní zaměstnání, práce na plný pracovní úvazek, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Hana Lambot Wiesinger
Telefon: 582 314 264, 736 510 793
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj