• P
  • pracovník/pracovnice na oddělení etiketování a balení

pracovník/pracovnice na oddělení etiketování a balení

Zaměstnavatel: DYNTEC spol. s r.o.
Pražská 328

Náplň práce:
- manuální činnost spojená s administrativou
- manuální činnost - ovládání tiskových zařízení, balení přípravků,
- zadávání dat do PC (vyznačování proměnných na masky obalového materiálu),
- tvorba tabulek ve WORDU či EXCELU,
- vyplňováni záznamové dokumentace - koordinace záznamové dokumentace při procesu balení přípravku,
- odpovědnost za plánování a dodržování časového harmonogramu při procesu balení přípravků,
- činnost v kolektivu.

Požadujeme:
- znalost práce MS Office (ovládání WORDU a EXCELU na dobré úrovni, dále ovládání Outlooku),
- ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme:
- možnost profesního růstu,
- firemní kurzy anglického jazyka.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nástup možný od 2. 1. 2021.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz.

Kontaktní osoba: Helena Zlochová
Telefon: 608 950 208
Pozice určená pro region: Ústecký kraj