• P
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

Zaměstnavatel: KE-ARM, s.r.o.
Pekařská 1639

*Kontakt: Rataj Aleš, strukturovaný životopis zašlete na e-mail: kariera@kearm.cz O zařazení do výběrového řízení budete informováni.
Požadavky: ukončené SŠ (technický směr výhodou), dobrá znalost práce na PC, znalost AJ/RJ výhodou, ŘP sk. B, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup při řešení problémů, ochota vzdělávat se.
Nabízíme: pružná pracovní doba, mzda 19tis. Kč + osobní ohodnocení, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na jazykový kurz, možný zkrácený úvazek.
Možný začátek pracovní doby od 8:00 hod dle domluvy.
Náplň práce: objednávání materiálů, práce se sklady, práce s technickými dokumenty (výkresy, rozpisky, kusovníky, atesty), vyřizování nabídkové činnosti, práce s informačním systémem a související administrativní agenda.

Kontaktní osoba: Aleš Rataj
Telefon: 555 440 210
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj