• P
  • Pracovník/ce obchodního oddělení

Pracovník/ce obchodního oddělení

Zaměstnavatel: MACTE spol. s r. o.
Lautnerova 3171

Požadavky:
- všeobecná technická orientace, technické založení
- znalost a orientace v programech Word, Outlook, Excel, případně Pohoda
- znalost 2D a 3D výkresových softwarů, čtení a tvorba výkresů
- všeobecná orientace v systému Windows
- pečlivost a komunikativní schopnosti, flexibilita, ochota učit se
- řidičské oprávnění sk. B
- výhodou VŠ nebo SŠ technických oborů

Pracovní náplň:
- aktivní komunikace se zákazníky
- tvorba cenových nabídek
- hledání vhodných řešení pro konkrétní zákazníky
- tvorba a práce s propagačními materiály
- marketingové záležitosti
- všeobecná orientace v sortimentu a materiálech
- tvorba výkresové dokumentace

Nabízíme:
- zajímavá práce v prosperující firmě
- odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity, prémie, stravenky
- práce na plný úvazek, nástup dle dohody
- příjemný a přátelský kolektiv
Prac. doba 6:30-15:00 +/- 1 hodina, pružné. Kontakt: telefonicky, e-mailem - zašlete životopis, Adam Jurka - mobil: 737 084 541, adam.jurka@macte.cz, Jiří Konečný - mobil 606 705 003, jiri.konecny@macte.cz.

Kontaktní osoba: Adam Jurka
Telefon: 737084541
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj