• Administrativní pracovník/ce pro eshop se šperky a módními doplňky

Administrativní pracovník/ce pro eshop se šperky a módními doplňky

Zaměstnavatel: Katade s. r. o.
Smetanova 841

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE PRO ESHOP SE ŠPERKY A MÓDNÍMI DOPLŇKY
POŽADUJEME: Přijmeme administrativního pracovníka pro eshop, požadujeme ukončené SŠ vzdělání, dobrá znalost na PC a běžného kancelářského software, příjemné vystupování a komunikativnost (ústní i písemný projev). Znalost sortimentu výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce se skladovým systémem, komunikace ze zákazníky, řešení objednávek, příprava k expedici. Vyřizování firemní korespondence a její evidence.
NABÍZÍME: Pružná pracovní doba, osobní ohodnocení.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: kariera@biju.cz

Kontaktní osoba: Michaela Krajčíková
Pozice určená pro region: Zlínský kraj