• P
  • Pracovník/ce expedice

Pracovník/ce expedice

Zaměstnavatel: BEWIT FRANCHISE, s.r.o.
Michalská 2030

Pracoviště: Michalská 2030, Ostrava - Slezská Ostrava
Adresa pro zaslání životopisu: jiri.cernota@bewit.cz, volat můžete od 8 do 20 hod.
na tel.+420 605 248 621.

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa hledáme v Ostravě na HPP nového člena týmu na pozici Pracovník expedice. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě s přírodními voňavými výrobky, které pomáhají lidem.

Pracovní náplň:
- Vychystávání zboží
- Balení objednávek, expedice podle dodacích listů
- Kompletace výrobků
- Zaskladňování zboží
- Výpomoc ve výrobě
- Zajištění pořádku na pracovišti
- Provádění pravidelné inventarizace zásob

Požadavky:
-Fyzická zdatnost
-Schopnost týmové práce
-Spolehlivost, samostatnost a systematický způsob práce
-Chuť učit se novým věcem
-Práce se skenerem a VZV výhodou

Nabízíme:
-Odpovědnou, smysluplnou, prospěšnou a zajímavou práci v příjemném prostředí.
-Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti.
-Rozvoj v oboru esenciálních olejů a výrobků podporujících zdraví.
-Motivující finanční ohodnocení.

Termín nástupu: 1.3.2021, nebo dohodou
Nástupní hrubá mzda: 24 000 Kč měsíčně
www.bewit.love

Kontaktní osoba: Jiří Černota
Telefon: 605 248 621
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj