• P
  • Pracovník uživatelské podpory webhostingu a domén

Pracovník uživatelské podpory webhostingu a domén

Zaměstnavatel: e-BAAN Net s.r.o.
Dobrovského 874

Předmět činnosti: Podpora koncového uživatele webhostingu a registrace domén na e-mailu, chatu a telefonu.

Typické činnosti a pracovní náplň:
- řešení dotazů a požadavků klientů
- monitoring serverů

Vhodné pro:
Absolventy. Oceňujeme snahu a aktivitu, schopnost učit se novým věcem

Zkušenosti vhodné pro tuto práci:
Komunikační dovednosti,uspokojení zákaznických potřeb, zodpovědnost

Požadujeme:
- komunikativnost, spolehlivost
- základní znalost internetového a síťového prostředí

Nabízíme:
- kompletní zaškolení
- práci v dynamickém kolektivu
- možnost dalšího růstu v teamu, i v rámci společnosti

Zájemci: kadera@ebaan.cz - zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis

Kontaktní osoba: Michal Kaděra
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj