• P
  • Sociální pracovníci

Sociální pracovníci

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace
Burešov 4884

Náplň práce
- Podílí se na tvorbě a aktualizaci vnitřních předpisů domova pro seniory, metodicky směřuje pracovníky na sociálním úseku, provádí interní školení zaměstnanců.
- Vede sociální agendu žadatelů a uživatelů sociální služby domov pro seniory, provádí jednání se zájemci o službu. Koordinuje proces individuálního plánování v domově pro seniory.
- Pomáhá uživatelům při uplatňování práv oprávněných zájmů, spolupracuje s příbuznými a opatrovníky. Jedná s úřady a jinými organizacemi v zájmu uživatelů.
Požadavky
- Vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském programu zaměřeném na sociální práci.
- Komunikativní, empatický vztah k práci se seniory.
- Znalost předpisů souvisejících s poskytováním sociálních služeb, orientace v problematice a principu poskytování sociální služby.
- Motivace metodicky vést pracovníky a podílet se na kvalitě poskytování sociální služby.
- Zkušenosti v práci v sociálních službách výhodou.
- Znalost práce na PC.
- Řidičský průkaz skupiny B/aktivní řidič.
- Trestní bezúhonnost.
Výhody
- Strava s příspěvkem zaměstnavatele, vzdělávací kurzy, příspěvek na penzijní připojištění,
5 týdnů dovolené, poukaz do lázní Kostelec.
Přihlášky k výběrovému řízení doplňte:
- životopisem, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech,
- motivačním dopisem,
- úvahou na téma "Úloha sociálního pracovníka v domově pro seniory."
- Tiskopis přihlášky naleznete na našich webových stránkách www.dsburesov.cz

Kontaktní osoba: Jitka Krajčová
Telefon: 577 225 029
Pozice určená pro region: Zlínský kraj