• PRACOVNÍK- CE V PŘÍMÉ PÉČI - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

PRACOVNÍK- CE V PŘÍMÉ PÉČI - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Poddubí 7

*KO: Chládková Pavla Bc., tel.: 776 322 554. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na email: personalni@dsludmila.cz.

Požadavky: ÚSO s maturitou, hra na hudební nástroj výhodou, zpěv,slušnost, respekt, empatie korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost,

Mzdové rozpětí: 19 770 Kč - 28 930 Kč + zvláštní příplatek 1 880 Kč po zkušební době možnost osobního ohodnocení.

Benefity: Příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování - možnost obědů za 21 Kč, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days.

Pracovní náplň: Psychická, fyzická aktivizace klientů, posilování společenských a sociálních kontaktů, pečovatelská práce, zajištění volnočasových aktivit seniorů, sledování potřeb klientů, pomoc při jejich naplňování, realizace osobních cílů.

Kontaktní osoba: Pavla Chládková
Telefon: 776 322 554
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj