• Pracovník technické kontroly výroby rolety zavazadlového prostoru

Pracovník technické kontroly výroby rolety zavazadlového prostoru

Zaměstnavatel: Flídr plast s.r.o.
Široký Důl 200

NÁPLŇ PRÁCE: kontrola kvality výrobků ve výrobě, práce s širokým spektrem moderních měřidel a přístrojů, kontrola dodržování pracovních postupů ve výrobě, záznam výsledků kontroly v rámci kontrolního plánu a regulačních karet. SŠ vzdělání - technického směru výhodou.
POŽADAVKY: orientace ve výrobní a výkresové dokumentaci, uživatelská znalost MS Office, samostatnost a důslednost, flexibilita a organizační schopnosti, dobré komunikační dovednosti, znalost AJ výhodou.
NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, nové moderní haly, sociální zázemí a kanceláře, zajímavou práci v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, výhodné čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, prodej masa z vlastní farmy
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky (7:00-14:00)

Kontaktní osoba: Veronika Vejrková
Telefon: 732 516 723
Pozice určená pro region: Pardubický kraj