• P
  • PRACOVNÍCI ÚDRŽBY (HPP, DPP, DPČ)

PRACOVNÍCI ÚDRŽBY (HPP, DPP, DPČ)

Zaměstnavatel: Optimum Universal, s.r.o.
Žižkova 1595

C04 z:8/3/2021 (HPP, DPP, DPČ)
Společnost Optimum Universal, s.r.o. je vlastníkem průmyslových objektů o celkové výměře 12.000 m2 ve Frýdlantu nad Ostravicí.
Prostory zahrnují 8.500 m2 výrobních a skladových prostor, 500 m2 administrativních a kancelářských prostor a přes 3.000 m2 venkovních prostor.
Rádi bychom Vás oslovili s nabídkou zaměstnání na pozici Údržbáři s důrazem na elektro.
Náplň práce:
- Provádění preventivní a běžné údržby na jeřábech a dalších zařízeních
- Provádění oprav a údržby budov, údržba venkovních ploch
- Plánování oprav a revizí
- Vedení evidence náhradních dílů a prováděných oprav.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání - elektrotechnické
- Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
- Orientaci v elektro dokumentaci, analytické přemýšlení
- Manuální zručnost, pracovitost a samostatnost
- Samostatné jednání, snaha se učit novým věcem, schopnost samostatného řešení problémů.
Nabízíme:
- zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
- zajímavou náplň práce
- profesní i osobní růst
- mobilní telefon i k soukromému užití, firemní akce v ČR i v zahraničí, pravidelná odborná zaškolení.
Kontakt emailem.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Jakub Chleboun
Telefon: 608 481 147
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj