• PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE (DPP)

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE (DPP)

Zaměstnavatel: Charita Frýdek - Místek
Mariánské náměstí 146

A11 z:8/3/2021 (DPP)
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti
- empatii
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- klidné, nekonfliktní vystupování.
Náplň práce:
- pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití.
- pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru
- nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti
- nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností
- aktivizace uživatele (čtení, společenské hry, krátké vycházky, rozhovory apod.)
- doprovázení uživatele na odborná vyšetření a ošetření
- mytí a dezinfekce pomůcek, péče o jejich správné uložení
- pomoc při kondiční rehabilitaci uživatelů (nácvik chůze, kondiční cvičení)
- manipulace s prádlem, drobný úklid. Podílet se na přejímání prádla, kontrole a jeho uložení.
- vedení osobní dokumentace uživatelů včetně nastavování a realizace individuálních plánů.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek
- příjemné pracovní prostředí
- dohodu na dobu určitou s možností prodloužení
- předpokládaný nástup duben 2021.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 14. 3. 2021 elektronicky na email: jobs@charitafm.cz
Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběro

Kontaktní osoba: Vlastimil Petr
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj