• P
  • STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ-MECHANIK

STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ-MECHANIK

Zaměstnavatel: Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Podvihovská 376

*KO: Bc. Pavelková Martina, e-mail: martina.pavelkova@akzonobel.com
Požadujeme:
- Zkušenosti z oblasti průmyslové výroby a znalost strojového parku
- Ochota překonávat stereotypy, otevřenost a chuť k dalšímu vzdělávání a růstu
- Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
- Chování s důrazem na bezpečnost a kvalitu
- Práce ve směnném / nepřetržitém provoze
Nabízíme:
- Zázemí prosperující zahraniční firmy s možností dalšího profesního růstu
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Smlouvu na HPP
- Měsíční bonusy až 2500Kč, pravidelnou roční evaluaci mzdy
- Navýšení platu po zkušební době
- 25 dnů dovolené
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, a jiné
Náplň práce:
- Provádí servisní zákroky na strojním vybavení podle plánu Preventivní údržby
- Úzce spolupracuje s pracovníky externí údržby na zajišťování úkolů provozní a reaktivní údržby (poruchy, havárie, instalace nových zařízení apod.)
- Zajišťuje maximální možnou využitelnost strojního zařízení
- Vykonává zadané pracovní úkoly s ohledem na optimální výkon, kvalitu a náklady
- Spolupracuje na zlepšovacích projektech v oblasti strojního výrobního zařízení

Kontaktní osoba: Martina Pavelková
Telefon: 553 692 111
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj