• P
  • Technický pracovník oddělení komunikačních systémů

Technický pracovník oddělení komunikačních systémů

Zaměstnavatel: Krajské ředitelství policie Zlínského kraje
J. A. Bati 5637

Všeobecné požadavky:
- Vzdělání SŠ nebo VŠ
- Všeobecný přehled z problematiky výpočetní techniky, komponent výpočetní techniky, telefonní techniky apod.
- Všeobecný přehled z oblasti účetnictví, fakturace
- Znalost AJ a řidičský průkaz výhodou
-Místo výkonu práce - Zlín
Předpokládaná náplň práce:
- Příprava podkladů pro fakturaci
- Sledování uzavřených smluv s ohledem na dobu platnosti
- Ve spolupráci s odbornými kompetenty sledování efektivnosti smluv
- Příprava podkladů pro přípravu veřejných zakázek na dodávky zboží a služeb

Výhody: 25 dnů dovolené
- 5 dnů indispoziční volno
- příspěvky z FKSP

Kontaktní osoba: Ing. Rostislav Utěkal
Telefon: 974 661 270, 602 743 715
Pozice určená pro region: Zlínský kraj