• Pracovník vnitřní služby Česká Třebová (pracovník v zázemí poštovního depa)

Pracovník vnitřní služby Česká Třebová (pracovník v zázemí poštovního depa)

Zaměstnavatel: Česká pošta, s.p.
Topolová 2070

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Poštovní depo Česká Třebová, Topolová č.p. 2070, 560 02 Česká Třebová 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- ruční třídění balíků až do hmotnosti 50 kg - práce je vhodná zejména pro muže
- vykládka a nakládka poštovního materiálu z vozidel
- práce ve směnném režimu (převážně odpolední a noční směny)
- hmotná odpovědnost
POŽADUJEME:
- trestní bezúhonnost
- fyzickou zdatnost - manipulace s těžkými zásilkami
- dobrý zdravotní stav
PRACOVNÍ DOBA:
- směny jsou převážně odpolední od 15:00-21:00 hod. a noční směny 17:00 - 06:00 hod.
- jedná se o pracovní dobu nerovnoměrně rozvrženou
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr
- základní mzda: 22 000 Kč + příplatek práce v noci, sobota/neděle, státní svátek
- stravenky v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu
- dovolená 5 týdnů
- příspěvek na dětský tábor a dovolenou
- jistota pravidelné mzdy ve výplatním termínu
KONTAKT: POUZE E-MAILEM - ZASLAT ŽIVOTOPIS (kubistova.petra@cpost.cz)
KANCELÁŘ PANÍ KUBISTOVÉ JE V PARDUBICÍCH

Kontaktní osoba: Petra Kubistová
Pozice určená pro region: Pardubický kraj