• P
  • Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář

Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář

Zaměstnavatel: Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Karla Čapka 3333

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: podpora a pomoc při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty, spolupráce na posilování sociálních a společenských kontaktů klientů
- Požadavky: vyučení, profesní vystupování, schopnost komunikace s cílovou skupinou klientů, spolehlivost, důslednost, flexibilita, empatie, zdravotní způsobilost, osvědčení PSS výhodou - není podmínkou
- Doba určitá 1 rok s možností prodloužení, Pracovní úvazek: 40 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim, Plat pracovníka v sociálních službách: 4. až 5. platová třída, plat od 23 200,- Kč plus zákonné příplatky, stanovení platu dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 6 týdnů dovolené
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: perutkova@sskm.cz

Kontaktní osoba: Gabriela Perútková
Telefon: 573 509 532, 608 239 640
Pozice určená pro region: Zlínský kraj