• P
  • INŽENÝR/KA KVALITY

INŽENÝR/KA KVALITY

Zaměstnavatel: ALPER a.s.
Vrahovická 4530

Osobní konktakt po telefonické domluvě, paní Mgr. Bartoňová, tel.: 727 961 073, e-mail kristyna.bartonova@alper.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Vrahovická 4530 Prostějov.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost MS Office, schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, samostatnost, aktivita, flexibilita, proaktivní přístup k práci, znalost anglického jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce: zabezpečování kontrolních činností (akční plány, systémy kontrol), reklamační řízení, plnění zákaznických požadavků, spolupráce při určování kořenových příčin, stanovení nápravních opatření, evidence a správa interní dokumentace, vizualizace, spolupráce při interních auditech výrobku, zajišťování oblasti životního prostředí.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, příspěvek na dítě do 18 let, příspěvek na aktivity ve volném čase a další.

Kontaktní osoba: Kristýna Bartoňová
Telefon: 727 961 073
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj