• POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO MONTÁŽE OKEN A HLINÍKOVÝCH PRVKŮ

POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO MONTÁŽE OKEN A HLINÍKOVÝCH PRVKŮ

Zaměstnavatel: ALUZAPO s.r.o.
Mostkovice 529

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Pospíšil, tel.: 723 310 697 (volat Po-Pá 7:00 - 17:00 hod.), e-mail alzapo.pospisil@gmail.com. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Mostkovice 529 + výjezdy na montáže dle zakázek (každý den návrat domů).
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, zdravotní způsobilost, ochota pracovat přečas, výhodou je praxe v oboru stavebních či zámečnických prací.
Náplň práce: pomocné stavební práce při montážích oken a hliníkových prvků a dále drobné zámečnické práce ve výrobní dílně.
Nabízíme: prémie.

Kontaktní osoba: Petr Pospíšil
Telefon: 723 310 697
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj