• P
  • Pracovník/ice kontroly kvality

Pracovník/ice kontroly kvality

Zaměstnavatel: ALPLA, spol. s r.o.
Bystřice 8

Pracoviště: Petrovice 8
Náplň práce: testování kvality vyráběných produktů (předformy, lahve víčka), měření pomocí vybavení laboratoře (kalibrů, vah, online měřidel, 3D měření atd.), provádění vizuálních kontrol, identifikace, nahlašování a klasifikace vad produktů, práce s interním systémem tvorby certifikátů pro zákazníky
Požadavky: SŠ vzdělání, analytické dovednosti, pečlivost, týmovost, preciznost, smysl pro detail, uživatelská znalost práce na PC, praxe na obdobné pozici je výhodou nikoliv podmínkou
Nabízíme: stabilní práci u mezinárodní rodinné firmy, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 13. mzda, měsíční výkonnostní odměna, stravenky, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, karta MULTISPORT zdarma, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu, podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu nadřízeného a kolegů při zaškolení, práci na 12 hod. směny (nepřetržitý provoz - denní vs noční směny, střídání krátký/ dlouhý týden)
příjemné a čisté pracovní prostředí, další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny.
Možnost nástupuz ihned, ale na spolehlivého zaměstnance rádi počkáme
První kontakt e-mailem, telefonicky

Kontaktní osoba: Lucie Mikolášová
Telefon: 317 784 113
Pozice určená pro region: Středočeský kraj