• P 
  • P 
  • Pracovník/ce oddělení životního prostředí 

Pracovník/ce oddělení životního prostředí

Zaměstnavatel: Městská část Praha Křeslice
Štychova 2

čistý trestní rejstřík
nutná znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook
výhoda znalosti práce v e-spis, Munis, katastr nemovitostí
platové zařazení 8 - 9 třída
po zkušební době zvýšení mzdy (navýšení o osobní ohodnocení)Městská část Praha - Křeslice vznikla jako součást územního samosprávného celku hlavního města Prahy, vystupuje v rozsahu stanoveném zákonem č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, ve znění pozdějších předpisů. Postavení městské části, jejich orgánů a jejich působnost stanoví zákon o hlavním městě Praze, zvláštní zákony a Statut hlavního města Prahy.

Přijmeme zaměstnance na pozici pracovník/ce oddělení životního prostředí jehož náplní práce bude zajištění údržby ploch veřejné zeleně na území MČ pomocí pracovníků údržby MČ a subdodavatelů, kontrola jejich činnosti a plnění zadaných úkolů, spolupráce s evidencí ploch veřejné zeleně a jejich aktualizace, zajištění inventarizace a průběžné obnovy parkového mobiliáře, kontrola provedení objednaných prací, vypracování návrhů koncepčních řešení problematiky správy veřejné zeleně, poradenská činnost v souvislosti s údržbou zeleně, vyhodnocování žádostí o kácení stromů a porostů, kontrola stavu herních prvků na dětských hřištích, správa agendy odpadů, řešení výskytu černých skládek apod.
Požadujeme: nutná znalost práce MS Office - Word, Excel, Outlook, výhoda znalosti práce v e-spis, Munis, katastr nemovitostí, čistý trestní rejstřík, znalost českého jazyka slovem i písmem, zodpovědnost, spolehlivost, občasná výpomoc při akcích pořádaných MČ.
K přihlášce je podle § 7 odst. 5 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednící

odpovědět
Pracovník/ce oddělení životního prostředí
Kontaktní osoba: Martin Trefný
Telefon: 605818111; Po - Pá 9:00 - 16:00
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha