• P
  • Letecký mechanik UL

Letecký mechanik UL

Zaměstnavatel: OK AVIATION Service, s.r.o.
Drásov 201

Pozice: Letecký mechanik UL
Požadavky
- vzdělání v technickém oboru (strojírenství, elektro)
- praxe na obdobné pozici výhodou
- pečlivost, svědomitost, manuální zručnost a odpovědnost za provedenou práci
- zkušenost práce s kompozity vítána
- zájem o leteckou techniku
- ochotu učit se novým věcem
Pracovní náplň
- údržba, opravy a servis letadel kategorie ULL
- odstraňování závad letadel a agregátů, včetně seřizování a provádění funkčních zkoušek
- demontáž, opravy a montáž letadlových agregátů
- evidence technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce
- zkoušení a seřizování letadlových celků a systémů (např. hydraulický, pneumatický, vzduchový, palivový) podle technické dokumentace
- provádění motorových zkoušek
Nabídka
- práce v příjemném pracovním kolektivu
- odpovídající zaškolení a podpora týmu
- hlavní pracovní poměr
- uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání
Pracovní doba: 8.00 hod. - 16.30 hod.
Nástup možný ihned. Mzda: 25 500,- Kč
Kontakt: Krůtová Lenka, e-mail: kariera@ok-aviation.cz
Místo výkonu práce: OK AVIATION Service, s.r.o., Drásov č.p. 201, Příbram 1

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Lenka Krůtová
Telefon: 318 690 644
Pozice určená pro region: Středočeský kraj