• P
  • Pracovník oddělení technické podpory

Pracovník oddělení technické podpory

Zaměstnavatel: MECAWEL spol. s r. o.
Nekoř 281

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nekoř č.p. 281, 561 63 Nekoř
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovědnost za svěřenou agendu v rámci oddělení technické podpory - zaměřeno především na montáž
- realizace a administrace technických změn jak externích (od zákazníka), tak interních
- údržba stávající dokumentace - výkresy, kusovníky, montážní návody
- vytváření nové dokumentace
- spolupráce s ostatními odděleními při zavádění nových výrob
- řešení technických problémů - spolupráce se zákazníky a dodavateli
- podpora oddělení kvality při řešení reklamací
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe na stejné či obdobné pozici výhodou
- NJ příp. AJ výhodou
- platné řidičské oprávnění - řidičský průkaz sk. B
- schopnost orientovat se v technické dokumentaci a navrhovat zlepšení
- samostatnost, rozhodnost, schopnost týmové práce
NABÍZÍME:
- stravování zdarma
- po zkušební době ind. nárůst mzdy
- roční bonus
- flexibilní pracovní dobu
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- podporu dalšího osobního a profesního růstu
KONTAKT: telefonicky 6 - 14.30 hodin nebo e-mailem
Pecháčková Jitka, tel.: 604 928 340, e-mail: pechackova@mecawel.cz

Kontaktní osoba: Jitka Pecháčková
Telefon: 604 928 340
Pozice určená pro region: Pardubický kraj