• P
  • POMOCNÝ PRACOVNÍK V OBCHODĚ

POMOCNÝ PRACOVNÍK V OBCHODĚ

Zaměstnavatel: KROK CZ, v.o.s.
K Hoře 1572

Hledáme pomocného pracovníka na obsluhu automatu na výdej rukavic u našeho zákazníka (firma Model Obaly Moravský Beroun).
Práce je určená pro osoby zdravotně postižené (OZP).
Náplň práce: manipulace se zbožím, obsluha jednoúčelového zařízení - doplňování automatu na výdej pracovních rukavic, jednoduchá údržba.
Nabízíme: pracovní poměr ve stabilní společnosti s možností jeho prodloužení, stravenkový paušál, příspěvek na dojíždění, jednoduchou, ale zajímavou práci (zaučíme vás), individuální přístup (pracovní doba a úvazek dle dohody - zde se doplňuje automat 1x týdně po 3 hodinách), do budoucna zvýšení úvazku.
Požadujeme: spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost, ŘP sk. B - aktivní řidič.
Nástup: 1.5.2021
Pokud vás pozice zaujala, zašlete životopis do 19.4.2021 na mail: idornakova@krok-hranice.cz nebo volejte 581 698 365 (Iva Dorňáková, personální odd.).
Bez předchozí telefonické domluvy není možné pracoviště navštívit !!!
Více o firmě na www.krok-hranice.cz

Kontaktní osoba: Dorňáková Iva
Telefon: 581 698 365
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina