• P 
  • P 
  • Pracovník/ce ostrahy vrátnice 

Pracovník/ce ostrahy vrátnice

Zaměstnavatel: DIOL družstvo
Olšany 18

Osobní kontakt po předchozí domluvě; Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Družstvo invalidů s 65-ti letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy vrátnice pro pracoviště v Olšanech u Šumperka. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Nástup do zaměstnání možný ihned nebo dohodou.
Nabízíme Vám zaškolení, díky čemuž získáte práci na pracovní poměr. Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 20 - 30 hod. týdně. Za Vaši práci nabízíme odměnu ve výši 100,- Kč/hod + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího. Prac. doba PO-NE 6-18.00, 18-6.00.
Kontakt: pro sjednání osobní schůzky prosím volejte pouze v pracovní dny od 8 do 15 hodin personální oddělení firmy na tel.: 731 843 245 - paní Koutná nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz a my Vás budeme sami kontaktovat.

odpovědět
Pracovník/ce ostrahy vrátnice
Kontaktní osoba: Tomáš Dočkal
Telefon: 602745158
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj