• P 
  • P 
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE 

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE

Zaměstnavatel: Dětský domov a Školní jídelna, Most, K.H. Borovského 1146, příspěvková organizace
K. H. Borovského 1146

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE
Místo výkonu práce: Dětský domov Most, Dům na půl cesty " Do života", K. H. Borovského 1146, Most

Očekáváme: kvalifikaci dle zákona 108/2006 Sb., spolehlivost a zodpovědnost, orientaci v problematice sociálních služeb, ochotu dále se vzdělávat, odolnost vůči stresu, kladný vztah k klientům, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz (výhodou).
Nabízíme: smysluplné zaměstnání, přívětivou pracovní atmosféru a prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, odborný růst a možnost dalšího vzdělávání, pracovní doba po dohodě (vstřícné k rodinnému životu), FKSP, stravování.
V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis v rozsahu nejméně 1/2 A4 a strukturovaný životopis na výše uvedenou adresu K. H. Borovského 1146/2, Most nebo v elektronické podobě na adresu hrzanova.lucie@edu-most.cz (do předmětu uveďte "VŘ"- sociální pracovník). Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Více informací poskytne p. Lucie Hrzánová, DiS., tel:476 703 647
Zaměstnanecké výhody: obědy na pracovišti, FKSP, bazén

HLÁSIT SE: Hrzánová Lucie DiS., tel.: 476 703 647 volat Po-Pá 8.00 do 15.00 hod., e-mail: hrzanova.lucie@edu-most.cz, osobně pouze po předchozí domluvě. Výběrové řízení proběhne individuálně po předběžné domluvě a po zaslání životopisu.

odpovědět
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE
Kontaktní osoba: Lucie Hrzánová
Telefon: 476 703 647
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj