• P
  • MECHANIK STROJNÍ ÚDRŽBY

MECHANIK STROJNÍ ÚDRŽBY

Zaměstnavatel: CRYTUR, spol. s r.o.
Na Lukách 2283

Náplň práce:
-Opravy strojních zařízení
-Plánování a provádění preventivní údržby strojních zařízení (TPM)
-Zajišťování náhradních dílů
-Administrativní úkony spojené s údržbou zařízení
-Přejímky nových strojů a zařízení
-Správa a aktualizace strojní dokumentace
-Provádění periodických kontrol strojních zařízení

Požadujeme:
-min. SŠ vzdělání technického směru (strojní či elektrotechnické zaměření)
-Znalost obsluhy PC, MS Office
-Znalost problematiky mechaniky, pneumatiky, hydrauliky
-Znalost elektro a PLC výhodou
-Orientaci v technické dokumentaci
-Ochotu učit se novým věcem
-Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, orientaci na výsledek
-Zručnost a smysl pro týmovou práci
-ŘP skup. B
-vyhláška č.50/1978 sb. § 6 výhodou (ale ne podmínkou)
-praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
-zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti
-zázemí české společnosti
-práci ve zkušeném týmu
-odpovídající finanční ohodnocení
-5 týdnů dovolené
-stravenky Sodexo
-výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky Sodexo, věrnostní odměny

kontakt:
- telef: po - pá 8:00 - 12:00 hodin
- e-mailem

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Ševčíková
Telefon: 481 319 597
Pozice určená pro region: Liberecký kraj