• P
  • INŽENÝR/-KA KVALITY

INŽENÝR/-KA KVALITY

Zaměstnavatel: CRYTUR, spol. s r.o.
Na Lukách 2283

Náplň práce:
-Prevence, analýza a řešení problémů ve výrobě z hlediska kvality
-Zlepšování řízení kvality ve výrobě
-Řešení reklamací
-Práce se standardy kvality, dokumentací a spolupráce při provádění auditů (ISO)
-Podpora při zavádění výrobních změn
-Vedení řešitelských projektů

Požadujeme:
-VŠ technického směru, nejlépe strojní/materiálové inženýrství
-Praxi 3 roky na obdobné pozici v kvalitě
-ovládání speciálního software používaného na pracovišti (Palstat CAQ)
-Anglický jazyk na komunikativní úrovni
-Vynikající organizační a komunikační dovednosti
-Systematičnost, spolehlivost a vysokou míru samostatnosti

Nabízíme:
-Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy
-Spolupráce na výrobě a vývoji špičkových výrobků
-Seznámení s řadou moderních postupů
-Odpovídající platové ohodnocení
-5 týdnů dovolené
-Stravenky Sodexo
-Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma.

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky Sodexo, věrnostní odměny

kontakt:
- telef: po - pá 8:00 - 12:00 hodin
- e-mailem

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Ševčíková
Telefon: 481 319 597
Pozice určená pro region: Liberecký kraj