• P
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE PRODEJE

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE PRODEJE

Zaměstnavatel: LED - JAPA OIL, s.r.o.
Komenského 872

pracoviště Morkovice
- Náplň práce: realizace obchodní agendy malé firmy, příjem a zadávání objednávek do systému, příprava podkladů pro výdej ze skladu, fakturace, správa a aktualizace zákaznické databáze, zpracování příslušné obchodní administrativy, komunikace s ostatními odděleními (prodej, nákup, sklad, doprava, finanční oddělení) a komunikace se zákazníky, příležitostná výpomoc ve skladu, řízení provozu malé prodejny
- Požadujeme: SŠ vzdělání, dobrou znalost práce na PC (MS Office), znalost příslušné agendy (zpracování objednávek, výdejky, fakturace), dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, zájem o obchod., pracovní doba: 7:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00 hod.
- Nabízíme: možnost seberealizace, motivující finanční ohodnocení = fixní mzda vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích, HM 20 000 + v závislosti osobního aktivního přístupu z dosaženého obratu
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ledjapaoil@seznam.cz

Kontaktní osoba: Pavel Ledvina
Telefon: 602 747 429,
Pozice určená pro region: Zlínský kraj