• P
  • Pracovník logistiky

Pracovník logistiky

Zaměstnavatel: Flídr plast s.r.o.
Široký Důl 200

NÁPLŇ PRÁCE: příjem objednávek a odvolávek zákazníků, fakturace dodávek, péče o zákazníky, komunikace s expedicí, montáží, výstupními kontrolami a dalšími odděleními, evidence obalových materiálů, příprava logistických dokumentů.
POŽADAVKY: znalost AJ na úrovni vedení osobního nebo telefonického jednání, včetně písemné komunikace., organizační schopnosti, řidič sk. B.
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, výhodné čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici.
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky (7:00-14:00)

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Veronika Vejrková
Telefon: 732 516 723
Pozice určená pro region: Pardubický kraj