• P
  • Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů - obsluha CNC

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů - obsluha CNC

Zaměstnavatel: Dřevojas, výrobní družstvo
Pražská 2060

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha dřevoobráběcích strojů / obsluha olepovacího centra
POŽADAVKY: vztah ke strojům, manuální zručnost. Základní znalost CNC obrábění - práce na dřevoobráběcích strojích výhodou. Spolehlivost , pečlivost a technické myšlení. Čtení výkresové dokumentace. Schopnost pracovat v týmu. Po zkušební době (zapracování) úkolová mzda.
NABÍZÍME: dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, zaměstnanecké slevy na výrobky firmy, přítomnostní bonus měsíční a čtvrtletní. Možnost prodloužení PP na dobu neurčitou.
KONTAKT:osobně a telefonicky (po - pá: 7:00-14:30 hod), e-mailem

Kontaktní osoba: Radana Šoupalová
Telefon: 778468608
Pozice určená pro region: Pardubický kraj