• P
  • Technicko-administrativní pracovník/ce

Technicko-administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel: Z & Z Dřevohostice s.r.o.
Dolní 469

Nástup ihned nebo dle dohody; pracovní doba od 06:00 - 14:30 (bude upřesněno u pracovního pohovoru)

Náplň práce:
obchodní a administrativní podpora při realizaci zakázek; aktivní vyřizování e-mailové a telefonické komunikace; zpracování přijatých poptávek od zákazníků, vyřizování objednávek; pomoc při zavádění e-shopu;

Požadujeme:
dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání; dobrá znalost Windows, MS Office, Outlook; řidičský průkaz skupiny B; zkušenost v technických oborech, strojírenství - výhodou; znalost anglického jazyka a znalost programu HELIOS ORANGE

Nabízíme:
dotované stravování; pracovní poměr nejprve na dobu určitou, s možností prodloužení; možnost platového růstu; možnost přidělení bytu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: hromcikova@elektromotory-cz.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Magda Hromčíková
Telefon: 603 102 604
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj