• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH 

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Zaměstnavatel: Dětský domov a Školní jídelna, Most, K.H. Borovského 1146, příspěvková organizace
K. H. Borovského 1146

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
- směny: krátký/dlouhý týden, 12 hodinové směny

Očekáváme: kvalifikaci dle zákona 108/2006 Sb., spolehlivost a zodpovědnost, orientaci v problematice sociálních služeb, orientaci v oblasti sociálně právní ochrany dětí, ochotu dále se vzdělávat, odolnost vůči stresu, kladný vztah k dětem, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz výhodou.
Nabízíme: smysluplné zaměstnání, přívětivou pracovní atmosféru a prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, odborný růst a možnost dalšího vzdělávání, FKSP, stravování.
V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis v rozsahu nejméně ? A4 a strukturovaný životopis na výše uvedenou adresu K. H. Borovského 1146/2, Most nebo v elektronické podobě na adresu hadravkova.jirina@edu-most.cz (do předmětu uveďte "VŘ"- sociální pracovník). Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Více informací poskytne p. Jiřina Hadrávková, DiS. na tel: 739 527 257.

Zaměstnanecké výhody: obědy na pracovišti, FKSP, bazén
HLÁSIT SE: Hadrávková Jiřina, DiS., tel.: 739 572 257, e-mail: hadravkova.jirina@edu-most.cz, volat Po - Pá 8:00 - 15:00hod., osobně pouze po předchozí domluvě

odpovědět
PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Kontaktní osoba: Jiřina Hadrávková
Telefon: 739 572 257
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj