• OPERÁTOR/OPERÁTORKA svařovacího robota a SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2

OPERÁTOR/OPERÁTORKA svařovacího robota a SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2

Zaměstnavatel: BEXIM PALETTEN s.r.o.
Smržická 871

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Krejčová, tel.: 731 506 584 (volat Po-Pá 7:00-16:00 hod.), e-mail: e.krejcova@beximpaletten.cz. Pracovní doba: Po-Pá: ranní: 6:00-14:15 hod. a odpolední: 14:00-22:15 hod. Pracoviště: Smržická 871, 798 41 Kostelec na Hané.
Požadavky: platný svářečský průkaz CO2 nebo základní kurz svařování, znalost čtení výkresové dokumentace, dobrý zdravotní stav, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce: budeš řídit a úkolovat svého robota, čeká se od tebe pomoc a podpora ve formě svařování CO2, tvou povinností bude také kontrola robota v oblasti provedených svárů a kvalitě výrobku
Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou již od nástupu, stabilní a dlouhodobé zaměstnání

Kontaktní osoba: Edita Krejčová
Telefon: 731506584
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj