• P
  • PRACOVNÍK/NICE ÚKLIDU / POUZE PRO OZP

PRACOVNÍK/NICE ÚKLIDU / POUZE PRO OZP

Zaměstnavatel: HANDI HELP s.r.o.
Lidická 107

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lidická č.p. 107, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Pracovní místo je zřízeno jako chráněné pracovní místo výhradně pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Uchazeč musí naplňovat zákonnou definici osoby se zdravotním postižením.
POŽADUJEME:
- min. základní vzdělání
- práce je vhodnější pro ženy
- samostatnost, výkonnost, aktivní přístup
- odpovědnost
- manuální zručnost
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- časová flexibilita
- čistý trestní rejstřík
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- úklid kanceláří
- úklid výrobních prostor (čistý provoz)
- úklid sociálního zařízení a společných prostor
ODMĚŇOVÁNÍ:
- fixní část + pohyblivá část závislá na výkonu
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky
NABÍZÍME:
- jednosměnný provoz
- možný i zkrácený pracovní úvazek
- příspěvek na stravování
- po zapracování příspěvek na životní či penzijní pojištění
KONTAKT:
- odpovědná osoba: Martina Pluhařová
- životopisy zasílejte na email: prace@handihelp.cz
- tel.: 465 565 061
Více informací naleznete na www stránkách: https://www.handihelp.cz/kariera
První kontakt pouze emailem. Životopisy zasílejte na email prace@handihelp.cz.

Kontaktní osoba: Martina Pluhařová
Telefon: 465 565 061
Pozice určená pro region: Pardubický kraj