• EXPEDIČNÍ PRACOVNÍK & OBSLUHA POKLADNY V NÁPOJOVÉM CENTRU ZLATOMARKET

EXPEDIČNÍ PRACOVNÍK & OBSLUHA POKLADNY V NÁPOJOVÉM CENTRU ZLATOMARKET

Zaměstnavatel: Věžička s.r.o.
U Cukrovaru 1454

*KO: Hadamková Renata, tel.: 725 985 814. Stručný životopis s kontaktními údaji zašlete na e-mail: objednavky@zlatovar.cz
Požadujeme:
- zkušenosti v oblasti obchodu a péče o zákazníky
- pozitivní přístup k práci
- znalost prace s PC (Word, Excel)
- příjemné a vstřícné vystupování
- ochota k fyzické práci
- schopnost týmové spolupráce
- trestní bezúhonnost
- fyzická zdatnost

Nabízíme:
- zajimavé mzdové ohodnocení + odměny
- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- firemní benefity, příspěvek na stravování
- jisté zaměstnánív rozvíjející se společnosti
. možnost karierního růstu
. jednosměnný provoz a Sobota 1x měsíčně od 8.00 do 12.00 hod.

Pracoviště Opava-Kateřinky, nástup ihned. Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30 hod., 1 x sobota 8:00 - 12:00 hod. Pracovní úvazek možno domluvit i zkrácený.

Náplň práce:
- zadávání přijemek/výdejek do firemního systému
- příprava objednávek pro rozvoz
- příjem zboži v evidenčním systému
- prodej zboží v samoobslužné prodejně - nápoje: pivo, lihoviny, víno, slané pečivo
- pokladní činnost - práce s finanční hotovosti
- pokladna - markování
- doplňování zboží
- příprava a výdej přenosných chlazení zákazníkům
- administrativně-marketingové práce
- úklid prodejny

Kontaktní osoba: Tomáš Kolek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj