• P
  • STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/DĚLNICE

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/DĚLNICE

Zaměstnavatel: KARSIT HOLDING, s.r.o.
Jaromírova 91

Náplň práce
činnosti přidělené mistrem v rámci své kvalifikace a zaškolení
záznamy o jakosti a další záznamy předepsané výrobní dokumentací

Co očekáváme od uchazečů?
aktivní přístup k práci, manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost
ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
pozice je vhodná i pro absolventy (rádi Vás zaškolíme)
zkušenosti z oboru strojírenství, vyučení v oboru výhodou

Co Vám nabízíme?
jistotu stabilního zaměstnání
práci na hlavní pracovní poměr
práci na moderních lisech, svařovacích robotech a dalších technologiích
širokou škálu zaměstnaneckých výhod (např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, nápojové a potravinové automaty na pracovišti, závodní jídelnu v areálu společnosti, příspěvek na stravování)
možnost nákupu čerstvých uzenin, masa, mléka a mléčných výrobků z kvalitních surovin

Kdy můžete nastoupit?
ihned nebo dohodou

Kontaktní osoba: Ivana Haňáčková
Telefon: 491 845 111
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj