• P
  • PRACOVNÍK - PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

PRACOVNÍK - PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
28. října 2155

A11 z:16/6/2021 a:22/2/2024
Náplň práce:
- přímá obslužná péče, spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny u klientů.
Požadujeme:
- vzdělání pracovníka v sociálních službách dle § 116 Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (základní vzdělání, střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu - pracovník v sociálních službách v minimálním rozsahu 150 hodin)
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti, předložení výpisu z RT, zodpovědnost, pečlivost, trpělivost a dobré komunikační schopnosti.
Nabízíme:
- příspěvek z FKSP ve výši 5.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský tábor, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce, oběd za cenu 25,- Kč, 5 týdnů dovolené
- nástup ihned nebo dle dohody.
Kontakt emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj